KONST / Litografier / Färglitografier 9076266
nr 907 6266
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Färglitografier, 3 st. + 3 st. i mapp, Stig Fyring (f. 1934), Sandhamnsmotiv, numrerade och signerade, bladets mått: 32x47
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 18:14:30
600 kr
600 kr